BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jos vaikšto garsiausių dizainerių podiumais, puikuojasi perkamiausių žurnalų puslapiuose ir net viršeliuose, o mes turime garbės su jomis vaikščioti mokyklos koridoriais.Taip,mūsų gimnaziją yra baigusi ne viena modelių pasaulyje besisukiojanti mergina, bet mūsų pašnekovė tarp vaikščiojimų podiumu dar ir stropai mokosi mūsų mokyklos suole. Tad susipažinkime- Indrė KIKAITĖ iš 2gB.

Indrė jau daugiau nei metus yra “Modilinos” modelių agentūros modelis. Paklausinėjome Indrės apie modelio darbą ir gyvenimą.

-Papasakok, kaip pradėjai modelio karjerą.Ar lengva buvo į šį pasaulį įsilieti?

-Viskas prasidėjo nuo paprastų pajuokavimų su draugėmis, kad galbūt rekėtų išmėgintu jėgas modelio karjeroje. Iš tikrųjų tuo metu net neįsivaizdavau, kaip viskas toje srityje vyksta. Taip bejuokaudama ir išsiunčiau savo duomenis į vieną iš Lietuvos agentūrų. Sulaukusi teigiamo atsakymo ir pasiūlymo po poros mėnesių vykti į užsienį pasitariau su tėvais ir nusprendėme, kad dar per anksti. Tačiau po pusės metų tėvų įtikinėjimo,kad galiu ir noriu ten būti, vėl iš naujo bandžiau patekti į agentūrą. Šįkart “Modilinos”. Po kelių savaičių sužinojau, kad manimi susidomėjo direktorė  J.Sadauskienė ir pasiūlė dalyvauti bandomoje fotosesijoje. Manau, lengvai ir be didelių vargų patekau į agentūrą. Kartais išgirdus,kaip merginos vargsta, t.y. kabo ant skersinio, kad tik paaugtų vargina save dietomis, net stebiuosi taip lengvai ten patekusi.

-Kas tau labiausiai šiame darbe patinka?Ar yra minusų?

-Man patinka ir darbas, ir rezultatas. Pati veikla yra tikrai sunki, kartais net sunkesnė, nei kas gali pagalvoti. Na, o rezultatas tai malonumas. Kiekviena nuotrauka turi kažką savita. Labai įdomu būna išgirsti ir kitų nuomonę apie jas. Manau, kad didžiausias minusas - tai praleistos pamokos ir tikrai didelis nuovargis po fotosesijų ir renginių.

Apie žmonių kalbas, kad “modelių pasaulis tai vieni vakarėliai” ir kad “modeliai nieko nevalgo”,  Indrė turi savo nuomonę.

-Greičiausiai kai kurie žmonės taip kalba iš pavydo. Nemanau, kad galima spręsti nepabuvus toje atmosferoje. Žinoma, reikia nepamesti galvos, elgtis protingai ir apgalvotai. Būtent šiuo klausimu “Modilinos” agentūroje dirba nuostabios moterys, kurios tikrai gali apsaugoti nuo neigiamos modelio darbo pusės.

-Tau teko puikuotis ne viename žurnale ir ne vienu podiumu žingsniavai, papasakok, kaip viskas vyksta?

-Pagrindinis darbas yra fotosesijos. Man jos patinka labiau nei mados renginiai.  Juose daug valandų praleidžiama ruošiantis labai dideliam šurmuly, vien dėl kelių minučių ant podiumo, o fotosesijose visai kita atmosfera-visi darbuotojai linksmai nusiteikę, nes tikslas vienas- kuo geresnis rezultatas. Fotosesijos dažniausiai prasideda nuo pokalbiosu fotografe. Ji išsako, kokios nuotaikos tikisi, tačiau fotografuojant dažnai atrandama tai, kas nebuvo planuota, tačiau labai gerai atitinka užsakovo išsakytus norus. Po apsitarimų derinamas makiažas, šukuosena. Ir- begalės rūbų matavimasis. Išties smagu pamatytu, kaip tave pakeičia skirtingi stiliai. Gali virsti ir elegantiška moterimi, ir mistiška būtybe.

Jau daug laiko praėjo nuo pirmosios Indrės fotosesijos. Kaip ji pati sako, dabar vis rečiau jaudinasi prieš fotosesijas ar renginius- su kiekviena nuotrauka įgyjama patirtis. Daug palaikymo mergina susilaukia iš tėvų ir draugų. Indrę labai palaikome ir mes bei linkime visokeriopos sėkmės :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

DONELAITIS

Ievutea ;]p~ | 2010-03-15 | Be temos

Lyg ąžuolas šakotas jis išaugo

Iš Herkaus Manto palikuonių pelenų,

Iš kritusių genčių kraujuoto lauko,

Iš vargo ir lietuvininko dainų.

Ir kai pro svetimos kalbos lojimą

Suskambo jo valstietiška šneka,

Šypsotis ėmė būrai prie klojimų,

Tarpu savęs gyvai svarstyt kažką.

Neįtarė tie będžiai, kad jų šnekos

Per šimtmečius pasieks vaikų vaikus,

Kad tartum saulė iš tamsybių tekanti

Ta poema pasveikins mūs laikus.

Jonas Strielkūnas

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Kaip visada…

Pakilk ir eik tolyn,

Tolyn į priekį.

Ties bedugne aukštai iškeltu tiltu,

Ir saulės spindinčių viršūnių sieki.

Pamiršk viską,

Ir eik tolyn!

Ieva M.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą